Gençlik Aşısı Ankara Tunalı

ANKARA GENÇLİK AŞILARI

Gençlik aşısı olarak tabir edilen uygulamada kişinin cilt altına yoğun bir şekilde hyalüronik asit enjekte ve beraberinde vitamin ve antioksidanlar enjekte edilir. Hyalüronik asit kollajenin yapı taşıdır. Dışarıdan desteklenen kollajen uyarılır ve yapımı hızlanır. Cildin kırışıklık durumu fazlaysa o zaman bir kısmı çapraz bağlı olan hyalüronik asitler seçilebilir. Bu şekilde elde edilen etki daha hızlı ve daha kalıcı olacaktır. Uygulamalar 1’er ay aralıklı olmak üzere 3-4 seans halinde yapılmalıdır. Yılda bir kez bu kür tekrarlanmalıdır.

GENÇLİK AŞILARI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Gençlik aşısı nedir?

Gençlik aşısı uygulaması, cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için üretilmiş mezoterapi ve dolgu tekniklerini birleştiren uygulamalardır.

Gençlik aşısı diğer dolgulardan farklı mıdır?

Gençlik aşısını diğer dolgu maddelerinden farklı kılan en önemli nokta içeriğidir. Bu içerik hyalüronik asit ve yeniden yapılandırma kompleksinden (8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve 1 vitamin) oluşmaktadır. % 100 saf ve serbest (çapraz bağ içermeyen) hyalüronik asit kullanılarak yapılan bu tedavide, cildin kendi kendini onaran, nem ve esneklik sağlayan, sıkılaştıran hücrelere çalışma emri veriliyor. Cildimiz nemlenirken ve parlarken, cilt kalitesi de artar.

Gençlik aşısı ne amaçla yapılır?

Hyalüronik asit vücutta üretilen ve derimiz için olmazsa olmaz bir maddedir ve yaş ilerledikçe vücuttaki üretimi de azalır. Bunun sonucu yaşlanma belirtileri olan ciltte kuruluk ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Bu durumun düzeltilebilmesi için cilde dışarıdan yeterli miktarda hyalüronik asit verilmelidir. Gençlik aşısı, hem içeriğindeki hyalüronik asit hem de yeniden yapılandırma kompleksi sayesinde derinin kalitesini olumlu yönde kısa sürede değiştirmekte yardımcı oluyor. Yüzde aydınlık ve parlak bir görünüm yaratan, aynı zamanda cildin toparlanmasını sağlar.

Gençlik aşısı ne zaman etkili olur?

Gençlik aşısı yapıldıktan 1 hafta sonra etkisi ortaya çıkar. Yüzde aydınlanma ve toparlanma gerçekleşir. Gençlik aşısı 15 gün ile 1 ay aralıklarla 3 kere yapılırsa çok daha iyi sonuç alınır.

Gençlik aşısı hangi bölgelere uygulanabilir?

Yüz, boyun, dekolte bölgesi ve el üzeri en sık uygulama yapılan alanlardır.

Gençlik aşısının etkisi ne kadar süre devam etmektedir?

Gençlik aşısının kalıcılık süresi ortalama 12 – 18 ay civarındadır. Ancak bu süreler kişinin cinsiyetine, yaşına, yaşam koşullarına ve genetik faktörlere göre değişebilmektedir. Tekrar edilen uygulamalar kalıcılık süresini artırmaya yardımcı olmaktadır.

Gençlik aşısı yapılmadan önce nelere dikkat edilmelidir?

Uygulama öncesinde kan sulandırıcı ilaçlar, vitaminler ve yiyeceklerin alımından kaçınılmalıdır. Aksi takdirde morluklar oluşabilir. Bunun dışında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Ankara’da gençlik aşısı fiyatları ne kadardır?

Gençlik aşısı uygulaması kişiye özel bir işlemdir. Her yüze, o yüzün ihtiyaçları dikkate alınarak uygulanır. Fiyat belirlenirken uygulamanın içeriği, miktarı esas alınır.

Ankara’da gençlik aşısı kampanyaları ve indirimlerinden nasıl haberdar olabilirim?

Gerek websitemizdeki duyurular bölümünden, gerek Instagram ve Facebook sayfalarımızdan güncel gençlik aşısı indirim ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.