Göz Altı Işık Dolgusu Ankara Tunalı

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Işık dolgusu, dolgu ile mezoterapi işlemlerini birleştiren bir uygulamadır. İçerisinde Hyalüronik asite ek olarak 8 aminoasit, 3 antioksidan, 3 mineral ve vitamin barındırır. Redensity 1 ışık dolgusu ve Redensity 2 göz altı ışık dolgusu olmak üzere iki formda mevcuttur.

Redensity 1 ince çizgileri doldurur, cilde nem ve ışıltı verir. Yüz, boyun, dekolte ve el sırtına uygulanabilir. Belli aralarla yapılan uygulamalarda derinin kalitesi artar.

Redensity 2 ise asıl olarak göz çevresinin gençleştirilmesinde kullanılır. Bu amaçla göz altı oluğunun doldurulmasında, göz çevresi kırışıklıklarının ve morluğunun giderilmesinde, göz çevresine nem ve ışıltı vermede oldukça etkilidir.  Çoğu zaman tek seans yeterlidir. Ortalama kalıcılık süresi ise 12 aydır.

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Gözaltı ışık dolgusu nedir?

Gözaltı morlukları, çökmeleri ve koyu renkli halkaları gibi göz çevresi problemlerini düzeltmek için özel geliştirilmiş bir dolgu tekniğidir. Bu işlemde kullanılan dolgu hyalüronik asit ve multivitaminlerden oluşan bir komplekstir.

Gözaltı ışık dolgusu nasıl etki eder?

Dolgu içeriğindeki hyalüronik asit, o bölgedeki çökmeleri düzeltirken, multivitaminler hücre boyutunda iyileşme sağlayarak deri kalitesini artırıyor. Hem ince kırışıklıkların giderilmesinde, hem koyu rengin açılmasında, hem gözaltı derisinin nemlenmesinde faydalıdır.

Kimler gözaltı ışık dolgusu yaptırabilir?

Gözaltı ışık dolgusu özellikle gözaltı morluk ve çukurundan rahatsızlık duyan hastalar için idealdir. Bunun dışında gözaltı derisinin yapılanmasını da sağladığı için göz çevresinin gençleştirilmesi amacıyla da kullanılabilir.

Gözaltı ışık dolgusu nasıl uygulanır?

Bu dolgunun uygulanması diğer dolgu uygulamalarına göre özellik gösterir. Yanak üzerindeki bir noktadan ucu künt kanül yardımıyla girilir. Gözaltında derinde kemik üzerine çok yavaş bir enjeksiyonla uygulanır. Dolgu içeriğinde bulunan lokal anestezik madde nedeniyle ağrı oluşturmaz. Kanülün ucu künt olduğu için herhangi bir şekilde morarma, şişme olmamaktadır.

Göz altı ışık dolgusu işlemi ne kadar sürer?

Uygulama yaklaşık 30 dakika sürüyor. Uygulamada kanüllerin kullanılması dolayısıyla sonrasında şişlik, kızarıklık, kanam ve morarma olmadan günlük hayata hemen devam edilebilir.

Gözaltı ışık dolgusunun kalıcılığı ne kadar sürer?

Yapılan klinik çalışmalar hastaların çoğunluğunun enjeksiyondan 12 ay sonrasında bile uygulamadan son derece memnun olduklarını ve yakınlarına tavsiye ettiklerini saptamıştır.

Ankara’da göz altı ışık dolgusu kampanyaları ve indirimlerinden nasıl haberdar olabilirim?

Gerek websitemizdeki duyurular bölümünden, gerek Instagram ve Facebook sayfalarımızdan güncel göz altı ışık dolgusu indirim ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.